Jdi na obsah Jdi na menu
 


Účinky P.Shine

22. 2. 2015

Technika P.Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Procedura se používá zejména proti třepení a lámání nehtů. Pokud vám nepomáhají koupele, olejíčky ani posilovací laky, P-Shine je ta správná volba. Již dvě aplikace vás zbaví veškerých problémů a vaše nehty rychleji porostou. Navíc vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou jako při použití bezbarvého laku.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vyzkoušle jsem a ........

(Jana, 1. 4. 2015 18:26)

Vřele doporučuji!

:-)

(Gabriela, 4. 3. 2015 14:39)

Ráda někdy vyzkouším!

zkušenost

(Ivana, 28. 2. 2015 16:40)

já teda p-shine nikdy neměla, jsem vyznavačka gelových nehtů, které jsou dělané samozřejmě u profesionálky, ale co se týká p-shine, tak je to skvělá metoda na spravení přírodních nehtů, ovšem nemůžete si hned další měsíc po této metodě dávat gel lak, nebo si nechávat dělat modeláž, pak tato metoda je úplně zbytečná a bez účinku :-) XOXO

Re: zkušenost

(Shellac, 28. 2. 2015 17:31)

Ano, je to to přímo úžasná metoda. Teď jsem ji doporučila známé, po poradě u odborníků ve studiích, která má zničené nehty od Vietnamců, aplikovat 3-4 P.shine po 2 týdnech, dále 2-3 týdny pauza a následně na vyléčené nehty Shellac. Přesně jak píšeš. Zatím je velice spokojena s výsledky.Moje rada- první zaléčit, ale hodně lidí raději překrývá problém gelem, akrylem.... Velice chválím za nehtařku profesionálku!

Re: Re: zkušenost

(Ivana, 28. 2. 2015 18:12)

Přesně tak !!! :-)

Moje zkušenost s P.Shine

(Zdiska, 26. 2. 2015 17:33)

Ahojte,
ráda bych se s vámi podělila o svoji zkušenost. Taky jsem byla nadšená fanynka akrylových vietnamských nehtů. Pak jsem se ale dočetla co všechno tam do toho dávají, těch jejich nehtů jsem se zbavila. (Kamarádka si jejich odstraněním zničila 3 pilníky a to ještě neodstranila všechen akryl.) Měla jsem je potom dost poničené, hrubé, roztřepené a lámavé.
Pak mi, ale řekla o této metodě P.Shine, že by pro moje zničené nehty byla tou pravou. A protože zrovna absolvovala tento kurz, hned mi tuto metodu aplikovala na moje nehty.
Zatím mám po první aplikaci a jsem velmi spokojená. Nehty jsou hladké, leklé a vypadají upraveně. Léčí se tím, a já se moc těším až budou úplně zdravé. Asi to ještě bude chtít 2-3 aplikace, ale moje nehty za to stojí. :-) Doporučuji určitě každému! A na víc, tato metoda není jen pro ženy. i muži by měli mít pěkné a pravené nehty, a tato metoda je přirozená :-)